2023-10-10

14. oktobrī 57 Rimi veikalos visā Latvijā norisināsies Pārtikas bankas Paēdušai Latvijai pārtikas paku komplektēšanas akcija

Sestdien, 14. oktobrī, no plkst. 11.00 līdz 19.00 Pārtikas banka Paēdušai Latvijai un Rimi rīko tradicionālo pārtikas paku komplektēšanas akciju, kurā piedalīsies 57 Rimi veikali visos Latvijas reģionos. Ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts ziedot pārtikas produktus, lai palīdzētu trūkumā nonākušajiem līdzcilvēkiem ziemas mēnešos.

 

Pircēji aicināti pārtikas pakas piepildīt ar produktiem, kam ir garš derīguma termiņš: dažādiem graudaugiem (rīsiem, griķiem, mannu, auzu pārslām, putraimiem, grūbām), pākšaugiem (pupām, lēcām, zirņiem), miltiem un miltu izstrādājumiem, makaroniem, gaļas, zivju, dārzeņu un augļu konserviem, eļļu, cukuru, medu, tēju, kafiju, garšvielām, gardumiem bērniem – šokolādi ,cepumiem, žāvētiem augļiem un riekstiem.

 

“Iepriekšējā akcijām kopīgiem spēkiem izdevās piepildīt gandrīz 5000 pārtikas paku, palīdzot 18 000 cilvēku. Šis ir ļoti svarīgs atbalsts Latvijas iedzīvotājiem, kas nonākuši finansiālās grūtībās, jo īpaši ziemas periodā, kad pieaug kopējais izmaksu slogs. Mēs ceram uz sabiedrības atsaucību arī šoreiz un priecājamies par katru, kurš nepaliek vienaldzīgs un lielajā atbalsta grozā ieliek kaut vai mazumiņu – kopā mēs varam izdarīt daudz,” saka Pārtikas bankas vadītāja Agita Kraukle.

 

Šobrīd visā Latvijā darbojas 40 Pārtikas bankas atbalsta punkti, kas ik mēnesi palīdz vismaz 5000 cilvēku – to vidū ir gan ģimenes ar bērniem, gan seniori, kā arī personas ar invaliditāti un viņu tuvinieki.

 

“Kā ilggadējais Paēdušai Latvijai sadarbības partneris un atbalstītājs aicinām mūsu pircējus arī šoreiz nebūt vienaldzīgiem un iesaistīties pārtikas paku piepildīšanā. Priecājamies, ka varam sniegt iespēju vēl vairāk paplašināt atbalsta tīklu, jo katrai akcijai pievienojas arvien jauni Rimi veikali. Šogad Rimi ir ziedojis jau vairāk nekā 390 tonnu pārtikas, un mēs redzam, cik nepieciešami ir šie produkti. Katrs līdzcilvēku atbalsts, katra pārtikas paka, ko varam nodot Pārtikas bankai, ir liels atspaids trūkumā nonākušām ģimenēm,” uzsver Inga Bite, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.

TU VARI SNIEGT ATBALSTU

Ziedojot portālā ziedot.lv
Ziedot
Palīdzot citos veidos
Uzzināt vairāk