Sniegt atbalstu

Pārtikas banka sniedz atbalstu trūkumā nonākušām ģimenēm, pateicoties sabiedrības un uzņēmumu ziedojumiem.

Tu vari atbalstīt ģimenes vairākos veidos.

Naudas ziedojumi

pārtikas ziedojumi

KONSERVUS
EĻĻU
CUKURU
MAKARONUS
MEDU
MILTUS
GRAUDAUGUS
ŽĀVĒTUS augļus
garšvielas
tēju un kafiju

Produktus, kas ātri bojājas un kuriem istabas temperatūrā ir īss derīguma termiņš, pieņemam tikai tādā gadījumā, ja ir iespēja tos ātri nogādāt palīdzības saņēmējam.

Pārtikas ziedojumus iespējams nest uz jebkuru pārtikas bankas izdales punktu.
Pārtikas ziedojumi tiek pieņemti iepriekš sazinoties.

cita veida atbalsts

Higiēnas un saimniecības preces

Pārtikas banka pieņem higiēnas un saimniecības preces, piemēram, zobu pastas, zobu birstes, ziepes, veļas pulveri, šampūnu, pamperus un citas preces.

Degvielas un transporta pakalpojumi

Lai nogādātu pārtikas pakas saņēmējiem visā Latvijā, aicinām pieteikties uzņēmumus, kuri veic pārvadājumus. Iespējams Tava uzņēmuma transportlīdzeklis atgādājis uz Rīgu savu produkciju, mājup dodas ar nepilnu vai tukšu kravu, kur vieta atradīsies arī mūsu pārtikas pakām.

Informācijas un reklāmas laukumi vai raidlaiks

Ja pārstāvi kāda medija, vides vai cita veida reklāmas uzņēmumu, liels atbalsts pārtikas bankai būs reklāmas izvietošanas iespējas. Jo vairāk cilvēku un uzņēmumu zinās par projektu “Paēdušai Latvijai”, jo vairāk izsalkušajām ģimenēm varēsim palīdzēt.

Iepakojums un poligrāfija

Būtisks atbalsts ir pārtikas paku iepakojums (kartona kastes, videi draudzīgi maisiņi), kā arī reklāmas materiāli, lai pēc iespējas vairāk iedzīvotāju un uzņēmēju uzzinātu par iespēju ziedot vai saņemt palīdzību.

Sabiedriskā labuma mārketings

Aicinām veidot uzņēmumu produktu vai pakalpojumu pārdošanas kampaņas, iesaistot atbalstu pārtikas bankai „Paēdušai Latvijai”. Piemēram, 10 eiro centi no katra kampaņas produkta pirkuma tiek ziedoti “Paēdušai Latvijai” vai 1 eiro cents no katra pārdotā degvielas litra tiek pārvērsts degvielā, lai uz reģioniem izvadātu pārtikas pakas.

TU VARI SNIEGT ATBALSTU

Veicot bankas pārskaitījumu
Ziedot
Palīdzot citos veidos
Uzzināt vairāk