Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība”
Pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai”
PRIVĀTUMA POLITIKA

1. Kas ir Latvijas Samariešu apvienība

Biedrība „Latvijas Samariešu apvienība" (LSA) ir brīvprātīga, neatkarīga, kompetenta, inovatīva, dinamiska un uz praktisku rīcību orientēta sabiedriskā labuma organizācija, kuras devīze ir „Palīdzēt dzīvot". LSA ir viena no lielākajām nevalstiskajām organizācijām un ir sertificēta kā daudzu sociālo pakalpojumu sniedzējs, ārstniecības un izglītības iestāde, kā arī īsteno labdarības programmu Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” ar mērķi sniegt atbalstu ar pārtikas produktiem.

2. Privātuma politikas mērķis

Sniegt fiziskajai personai informāciju par personas datu apstrādes nolūku, apjomu, aizsardzību un apstrādes termiņu datu iegūšanas laikā un apstrādājot datu subjekta personas datus. Šajā politikā raksturots, kā mēs apstrādājam un aizsargājam personas datus kā vispārējos tiešsaistes pakalpojumos (Generic Online Services), piemēram, tīmekļa vietnēs un lietotnēs, kā arī pakalpojumu sniegšanai un nodrošināšanai.Trešo personu pakalpojumi un sociālie tīkli, kuros piedalās LSA (piemēram, Facebook, Draugiem.lv), tiek pārvaldīti ar attiecīgo pakalpojumu privātuma politikām.

3. Ietvertās darbības

3.1. LSA ievāc informāciju no personas datora vai ierīces, piemēram, IP adresi, izmantoto pārlūkprogrammu un valodas iestatījumus. Šos datus apkopo pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Google Analytics Solutions.

3.3. Trešo personu pakalpojumi (Third Party Services). Tīmekļa vietnēs un lietotnēs tiek izmantoti pakalpojumi, piemēram, Google Analytics Solutions, lai aplūkotu lietotāju darbības. LSA izmanto Google, Facebook u. c. trešo personu pakalpojumus, lai informētu par biedrības publiskajām aktivitātēm. Fiziskai personai ir tiesības jebkurā laikā prasīt savu datu atjaunošanu, informāciju par personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

3.4. Sīkfaili un apkopotie vai anonīmie dati. LSA izmanto sīkfailus LSA tīmekļa vietnēs un pakalpojumos dažādos veidos, identificējot lietotājus nevis kā unikālas, bet anonīmas personas. Sīkfailu lietošana palīdz LSA reģistrēt apmeklētāju skaitu un apkopot statistiku un informāciju par personu vajadzībām pēc LSA pakalpojumiem. LSA izmanto statistiku, lai uzlabotu LSA tīmekļa vietņu, lietotņu un pakalpojumu kvalitāti, kā arī veidotu lietotājam pielāgotu saturu ar reklāmu palīdzību. Visi šie dati tiek apkopoti anonīmi un LSA nevar savienot personas datus ar individuālu lietotāju vai autentificētu lietotāju, kas apmeklē LSA mājaslapu.

4. Privātuma politikas pārzinis un kontaktinformācija

Personas datu apstrādes pārzinis ir Biedrība “Latvijas Samariešu apvienība”, vienotās reģistrācijas Nr. 40008001803, juridiskā adrese Visbijas prospekts 18, Rīga, LV – 1014 LSA kontaktinformācija saistībā ar personas datu apstrādi Pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” ietvaros: partika@samariesi.lv Izmantojot šo kontaktinformāciju vai vēršoties LSA juridiskajā adresē, var uzdot jautājumu par personas datu apstrādi.

TU VARI SNIEGT ATBALSTU

Veicot bankas pārskaitījumu
Ziedot
Palīdzot citos veidos
Uzzināt vairāk