KFC sadarbībā ar Pārtikas banku ’’Paēdušai Latvijai’’ uzsāk labdarības iniciatīvu ’’Bucket Of Hope’’

No 4. decembra, pērkot īpašo KFC spainīti ’’Bucket Of Hope’’, varēs iepriecināt ne tikai savu izsalkušo vēderu, bet arī palīdzēt sagādāt maltīti kādam, kurš nonācis grūtā dzīves situācijā. No katra īpašā spainīša pirkuma KFC ziedos 0,50 EUR Pārtikas bankai ’’Paēdušai Latvijai’’ trūkumā nonākušo ģimeņu atbalstam.

’’Bucket Of Hope’’ ir pirmā KFC labdarības iniciatīva Baltijā, un tā tiks īstenota ilgtermiņā.

„Ziemassvētku laikā mēs plaši atveram savas sirdis labiem darbiem. Taču atbalsts Pārtikas bankai un ikvienam labdarības projektam ir nepieciešams visa gada garumā. Trūkumā nonākušajiem katru dienu nākas saskarties ar izaicinājumu, sarūpēt maltīti savai ģimenei. Šī kampaņa ir lielisks piemērs, kā atbalstīt visa gada garumā. Paēst pašam un sniegt iespēju paēst arī kādam trūkumā nonākušajam,“ saka Pārtikas bankas vadītāja Agita Kraukle.

Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai” ir Latvijas Samariešu apvienības vadīta pārtikas programma. Tās mērķis ir palīdzēt trūkumā nonākušiem iedzīvotājiem, izsniedzot pārtikas pakas. To saturs tiek veidots no ražotāju, pārstrādātāju un tirgotāju ziedotajiem pārtikas produktiem. Savukārt par naudas ziedojumiem tiek iegādātas tās preces, kuras nav saņemtas ziedojumu veidā.

Pārtikas pakas tiek dalītas iedzīvotājiem visā Latvijā sadarbībā ar vietējām labdarības organizācijām un pašvaldību sociālajiem dienestiem.

“Esam ļoti gandarīti par sadarbību ar ’’Paēdušai Latvijai’’ un pirmajiem soļiem labdarībā,“ skaidro Apollo grupas valdes loceklis Mauri Dorbeks.

Viņš piebilst, ka paralēli tiek meklētas arī iespējas ziedot ikdienā nerealizēto ēdienu restorānos, lai samazinātu pārtikas produktu utilizāciju un tādejādi palīdzētu tiem, kam tas ir nepieciešams.

Īpašo ’’Bucket of Hope’’ spainīti ir iespējams iegādāties visos 6 Latvijas KFC restorānos,  pašapkalpošanās kioskā vai jautājot pārdevējam pie kases -“Akropole Rīga”, “Akropole Alfa”, “Domina Shopping”, “Origo” un “Rīga Plaza”, kā arī jaunākajā restorānā Dreiliņos, kurš ir pirmais restorāns, kuram ir pieejama auto kase. Labdarības kampaņa sākas 4.decembrī un, kas būtiski – tai nav beigu datuma, aicinot darīt labos darbus visa gada garumā.

TU VARI SNIEGT ATBALSTU

Ziedojot portālā ziedot.lv
Ziedot
Palīdzot citos veidos
Uzzināt vairāk