2023-03-21

Pārtikas bankas darbībai Rimi veikalos saziedoti 17,5 tūkstoši eiro

No 1. februāra līdz 16. martam Pārtikas bankas Paēdušai Latvijai darbības atbalstam ziedojumu kastītēs Rimi veikalos visā Latvijā un Mans Rimi naudas uzkrājuma veidā saziedoti 17 423,18 eiro. Tas palīdzēs nodrošināt ikdienā nepieciešamāko pārtiku vairāk nekā trīs tūkstošiem cilvēku, kas nonākuši trūkumā.

“Pārtikas banka ik mēnesi palīdz apmēram 6500 cilvēkiem, kuri nonākuši finansiālās grūtībās un nereti nevar atļauties iegādāties pat viselementārākos produktus. Pārtikas paku saturu veidojam no ražotāju, pārstrādātāju un tirgotāju ziedotajiem pārtikas produktiem, bet par naudas ziedojumiem iegādājamies tās preces, kuras nav saņemtas ziedojumu veidā. Bez uzticamiem partneriem tas nebūtu iespējams, tāpēc esam gandarīti, ka jau vairākus gadu šos mērķus varam īstenot kopā ar Rimi un katru, kurš piedalās mūsu kopīgajās akcijās un ziedo līdzcilvēku atbalstam,” saka Agita Kraukle, pārtikas bankas Paēdušai Latvijai vadītāja.

Ilggadējais Pārtikas bankas partneris lielveikalu tīkls Rimi ik mēnesi ziedo teju  30 tonnu pārtikas, nodrošinot palīdzību trūkumcietējiem visā Latvijā.

“Paldies katram mūsu pircējam, kurš ne vien regulāri piedalās pārtikas paku piepildīšanas akcijās, bet arī ziedo savu Mans Rimi naudas uzkrājumu vai ieliek naudu ziedojumu kastītēs. Mūsdienās tiek daudz runāts par ilgtspējības principiem un labākas nākotnes veidošanu, un šis ir spilgts piemērs, kā pārvērst skaistu ideju reālā darbībā, visiem kopā kļūstot par atbildīgu sabiedrību, kas palīdz un atbalsta grūtībās nonākušos un stiprina kopējo labklājību,” saka Inga Bite, Rimi Latvia ārējās komunikācijas vadītāja.

Lai atbalstītu trūkumā nonākušās Latvijas ģimenes, 4.martā Pārtikas banka Paēdušai Latvijai un Rimi aicināja arī uz kārtējo pārtikas paku piepildīšanas akciju, kuras laikā piepildītas teju 5000 pārtikas pakas, nodrošinot palīdzību gandrīz 18 000 cilvēku.

TU VARI SNIEGT ATBALSTU

Ziedojot portālā ziedot.lv
Ziedot
Palīdzot citos veidos
Uzzināt vairāk