2023-09-07

Rimi un Paēdušai Latvijai NVO forums

Jau divus gadus Rimi ziedoto pārtiku sadarbībā ar Pārtikas banku Paēdušai Latvijai nogādāt grūtībās nonākušiem Latvijas iedzīvotājiem palīdz reģionālās nevalstiskās organizācijas.

Augusta izskaņā teju 30 organizāciju pārstāvji no visas Latvijas, kas ikdienā nodrošina pārtikas ziedojumu nokļūšanu pie trūkumcietējiem, tikās Paēdušai Latvijai un Rimi nevalstisko organizāciju forumā. Foruma mērķis kopā ar Zemkopības ministrijas ekspertiem bija iepazīstināt pārtikas ziedošanas procesā iesaistīto organizāciju pārstāvjus ar sasniegto, apgūstot jaunākos kvalitātes standartus pārtikas ziedošanā, kā arī iezīmēt projekta turpmāko attīstību.

“Ikdienā mēs, Pārtikas bankas labie gariņi, mēdzam aizmirst, cik milzīgs dzinējspēks esam un cik ļoti spējam ietekmēt lietas un to virzību. Nevalstiskās organizācijas reģionos sniedz neatsveramu ieguldījumu sabiedrības attīstībā un labklājības uzlabošanā. Divu gadu laikā, kopš Rimi ziedo pārtiku un reģionālās organizācijas iesaistās tās izdalē, esam spējuši pozitīvi ietekmēt daudzu ģimeņu un vientuļo cilvēku dzīvi. Tādēļ ir svarīgi ik pa brīdim sanākt kopā, piemēram, kā šajā forumā, lai uzlabotu veidu, kā vēl labāk un efektīvāk palīdzēt cilvēkiem, kas piedzīvo trūkumu,” uzsver Agita Kraukle, Pārtikas bankas Paēdušai Latvijai vadītāja.

Lielākais sadarbības partneris Rimi šogad ziedojis jau vairāk nekā 330 tonnu pārtikas, ko ikdienā nevalstiskās organizācijas visā Latvijā nogādājušas tiem, kam tas visvairāk nepieciešams.

“Pārtikas ziedošana notiek 30 pilsētās 107 Rimi veikalos, no kuriem 58 veikalos ziedojumi pieejami trīs reizes nedēļā vai biežāk. No Rimi puses esam gatavi ziedot vēl vairāk pārtikas, lai tā nonāktu pie trūkumcietējiem, nevis tiktu utilizēta likumdošanā noteiktajā kārtībā, tāpēc kopā ar Pārtikas banku strādājam pie organizācijas kapacitātes palielināšanas, lai varētu sniegt atbalstu vēl plašākam cilvēku lokam visā Latvijā,” skaidro Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Bite.

 Paldies mūsu reģionālajiem sadarbības partneriem par neizsīkstošu enerģiju un vēlmi palīdzēt trūkumā nonākušajiem līdzcilvēkiem. Kopā mēs varam!

 

TU VARI SNIEGT ATBALSTU

Ziedojot portālā ziedot.lv
Ziedot
Palīdzot citos veidos
Uzzināt vairāk